Türkiye İstatistik Kurumu Denizli Bölge Müdürlüğü 03/01/2022- 29/12/2023 Tarihleri Arasında Sürücüsü İle Birlikte Taşıt Kiralama Hizmeti
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriTürkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı Denizli Bölge Müdürlüğü tarafından açılan "Türkiye İstatistik Kurumu Denizli Bölge Müdürlüğü 03/01/2022- 29/12/2023 Tarihleri Arasında Sürücüsü İle Birlikte Taşıt Kiralama Hizmeti" ihalesini Diyarkent Taşımacılık Turizm İnşaat Temizlik Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi. 1.129.983 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 5 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/681315).
- İhale Kayıt No
- 2021/681315
- Kazanan firma
- Diyarkent Taşımacılık Turizm İnşaat Temizlik Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi.
- Sözleşme bedeli
- ₺1.129.983
- İstekli sayısı
- 5
- İl
- Denizli
- Sonuç tarihi
- 07.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/681315 · Sonuç tarihi: 07.12.2021
İhalenin konusu
Sürücüsü İle Birlikte Yakıt Hariç, 03/01/2022 - 29/12/2023 Tarihleri Arası 2 Adet Binek Taşıt ve 2 Adet Minibüs, Her Yıl İçin 01 Mart - 31 Temmuz Tarihleri Arası 90 Günü Geçmemek Üzere 1 Adet Minibüs
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 5 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamayla (5,6 istekli) benzer düzeyde.
- Kazananın karnesi: Diyarkent Taşımacılık Turizm İnşaat Temizlik Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.232.283.
- İdare hakkında: Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı Denizli Bölge Müdürlüğü adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.