Türkiye İstatistik Kurumu Nevşehir Bölge Müdürlüğünün Hizmet ve Alan Çalışmalarında Kullanılmak Üzere Şoförü İle Birlikte Yakıt Hariç 01/09/2022-31/12/2023 Tarihleri Arası Taşıt Kiralanması
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriTÜİK Nevşehir Bölge Müdürlüğü Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar tarafından açılan "Türkiye İstatistik Kurumu Nevşehir Bölge Müdürlüğünün Hizmet ve Alan Çalışmalarında Kullanılmak Üzere Şoförü İle Birlikte Yakıt Hariç 01/09/2022-31/12/2023 Tarihleri Arası Taşıt Kiralanması" ihalesini Bayram Doğan Tur.Sey Gıda.Tem.Tşm.Teks.Med.Mh. İnş.Pet. Ltd.Şti 1.142.680 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/644254).
- İhale Kayıt No
- 2022/644254
- Kazanan firma
- Bayram Doğan Tur.Sey Gıda.Tem.Tşm.Teks.Med.Mh. İnş.Pet. Ltd.Şti
- Sözleşme bedeli
- ₺1.142.680
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- Nevşehir
- Sonuç tarihi
- 18.08.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/644254 · Sonuç tarihi: 18.08.2022
İhalenin konusu
Şoförü İle Birlikte (Yakıt Hariç) 01.09.2022-31.12.2023 Tarihleri Arası 2 Adet Minibüs, 1 Adet Binek Taşıt, 2023 Yılı 03 Nisan – 23 Haziran Tarihleri Arasında İlave 1 Adet Minibüs Taşıt Kiralanması İşi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 3 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (4,6 istekli) %35 altında.
- Kazananın karnesi: Bayram Doğan Tur.Sey Gıda.Tem.Tşm.Teks.Med.Mh. İnş.Pet. Ltd.Şti, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺3.592.545.
- İdare hakkında: TÜİK Nevşehir Bölge Müdürlüğü Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.