Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ'ye ait Fabrika ve Teşkilat Müdürlükleri Varlıklarının Muhtelif Risklere Karşı Sigorta Teknik İcaplarına Uygun Olarak 2022 yılında (01/01/2022 -31/12/2022 tarihleri arasında) Sigortalanması
Finans ve Sigorta HizmetleriTürkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü tarafından açılan "Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ'ye ait Fabrika ve Teşkilat Müdürlükleri Varlıklarının Muhtelif Risklere Karşı Sigorta Teknik İcaplarına Uygun Olarak 2022 yılında (01/01/2022 -31/12/2022 tarihleri arasında) Sigortalanması" ihalesini Ulaşım Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. 2.899.354,5 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 7 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/496959).
- İhale Kayıt No
- 2021/496959
- Kazanan firma
- Ulaşım Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺2.899.355
- İstekli sayısı
- 7
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 23.11.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/496959 · Sonuç tarihi: 23.11.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 7 istekli teklif verdi — Finans ve Sigorta Hizmetleri sektöründe ortalamanın (3,4 istekli) %106 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Ulaşım Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti., kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺4.331.976.
- İdare hakkında: Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 31 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 7,6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Ulaşım Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →