Türkiye Ulusal Coğrafi Bilgi Sistemi Altyapısının Kurulumu Projesi (4 Faz) Kapsamında Hizmet Temini İşi
Bilişim / BT HizmetleriCoğrafi Bilgi Sistemleri Gen. Müd. Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları tarafından açılan "Türkiye Ulusal Coğrafi Bilgi Sistemi Altyapısının Kurulumu Projesi (4 Faz) Kapsamında Hizmet Temini İşi" ihalesini Mekansal Planlama Mimarlık Mühendislik Proje Bilişim İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2.415.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/178857).
- İhale Kayıt No
- 2021/178857
- Kazanan firma
- Mekansal Planlama Mimarlık Mühendislik Proje Bilişim İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺2.415.000
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 22.06.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/178857 · Sonuç tarihi: 22.06.2021
İhalenin konusu
30 Kasım 2021 tarihine kadar Türkiye Ulusal Coğrafi Bilgi Sistemi (TUCBS) Altyapısının Kurulumu Projesi (4. Faz) Kapsamında Gerekli Olan Hizmetlerin Temini
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Mekansal Planlama Mimarlık Mühendislik Proje Bilişim İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺32.751.500.
- İdare hakkında: Coğrafi Bilgi Sistemleri Gen. Müd. Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.