Türkiye Ulusal Coğrafi Bilgi Sistemi (TUCBS) Entegrasyonu Projesi kapsamında hizmet temini işi
Bilişim / BT HizmetleriCoğrafi Bilgi Sistemleri Gen. Müd. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları tarafından açılan "Türkiye Ulusal Coğrafi Bilgi Sistemi (TUCBS) Entegrasyonu Projesi kapsamında hizmet temini işi" ihalesini Netcad Yazılım Anonim Şirketi 3.132.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/299011).
- İhale Kayıt No
- 2020/299011
- Kazanan firma
- Netcad Yazılım Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺3.132.000
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 07.09.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/299011 · Sonuç tarihi: 07.09.2020
İhalenin konusu
15 Kasım 2021 tarihine kadar Türkiye Ulusal Coğrafi Bilgi Sistemi (TUCBS) Entegrasyonu Projesi kapsamında gerekli olan hizmetlerin temin edilmesi işidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺3.132.000 — Coğrafi Bilgi Sistemleri Gen. Müd. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına Bilişim / BT Hizmetleri alanında sonuçlanan 5 ihalede ortalamanın (1.074.900 ₺) %191 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Netcad Yazılım Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 21 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺30.279.455.
- İdare hakkında: Coğrafi Bilgi Sistemleri Gen. Müd. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 9 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Netcad Yazılım Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →