Tuz Gölü İşletme Müdürlüğü Personel Servisi Hizmet Alımı İşi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriBoru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş (BOTAŞ) tarafından açılan "Tuz Gölü İşletme Müdürlüğü Personel Servisi Hizmet Alımı İşi" ihalesini Selinda Turz.Taş.İnş Eml.ve Tem.Hiz.Tic.Ltd.Şti. 2.827.350 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 9 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/922441).
- İhale Kayıt No
- 2021/922441
- Kazanan firma
- Selinda Turz.Taş.İnş Eml.ve Tem.Hiz.Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺2.827.350
- İstekli sayısı
- 9
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 28.02.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/922441 · Sonuç tarihi: 28.02.2022
İhalenin konusu
BOTAŞ Tuz Gölü İşletme Müdürlüğü 01.03.2022 - 31.12.2023 Tarihleri Arasında 5 Güzergahta Personel Taşıma Hizmet Alımı İşidir. İşin Özellikleri ve Ayrıntıları Sözleşme Ekinde ve İhale Dokümanını Oluşturan Belgelerde Düzenlenmiştir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 9 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,4 istekli) %67 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Selinda Turz.Taş.İnş Eml.ve Tem.Hiz.Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 17 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺9.165.185.
- İdare hakkında: Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş (BOTAŞ) adına sonuçlanan 30 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Selinda Turz.Taş.İnş Eml.ve Tem.Hiz.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →