UNLU MAMUL SATIN ALINACAKTIR
Gıda ve İçecekUNLU MAMUL SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/895001) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/895001
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Edirne
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/895001 · Sonuç tarihi: 17.02.2022
İhalenin konusu
4 Kısım Unlu Mamul Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: GENEL KURMAY BAŞKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ K.K.K.LIĞI 4'ÜNCÜ MKNZ.P.TUG.K.LIĞI KANTİNİ Kantin Başkanlığına Unlu Mamul Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺101.621 (1 istekli)
2. kısım
Develi Unlu Mamüller Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺782.530 (2 istekli)
Develi Unlu Mamüller Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
UNLU MAMUL SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺101.621; 2. kısım: Develi Unlu Mamüller Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺782.530.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- Kışlık Meyve ve Sebze (16 Kısım) — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺102.600, Ankara (01.10.2020)
- 133 Kalem Kuru Gıda Malzeme Alımı İhalesi — Nisan Duru Gıda Temizlik Tekstil ve İhtiyaç Maddeleri Taahhüt Ticaret Sanayi Limited Şirketi, ₺102.640, Amasya (04.11.2025)
- EKMEK SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺102.695, Kırklareli (12.11.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →