UNLU MAMULLER SATIN ALINACAKTIR
Gıda ve İçecekUNLU MAMULLER SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/621989) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/621989
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/621989 · Sonuç tarihi: 28.12.2020
İhalenin konusu
(6) Kalem Unlu Mamuller
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Bereket Ekmek Dünyası Unlu Mamülleri İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺112.920
Bereket Ekmek Dünyası Unlu Mamülleri İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Bora Bey Gıda Tarım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺16.910
Bora Bey Gıda Tarım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
UNLU MAMULLER SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Bereket Ekmek Dünyası Unlu Mamülleri İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺112.920; 2. kısım: Bora Bey Gıda Tarım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺16.910.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- 6 Kısım Yazlık Sebze Ve Meyve — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺113.699, İzmir (26.04.2021)
- 2026 Yılı Gıda Malzemeleri Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺113.710, Tokat (26.12.2025)
- 24 Kısım 34 Kalem Gıda Maddesi — Fettahoğlu Meşrubat ve Gıda San.Tic. Ltd.Şti., ₺111.250, Bitlis (26.08.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →