UNLU MAMULLER SATIN ALINACAKTIR
Gıda ve İçecekUNLU MAMULLER SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/408152) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/408152
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/408152 · Sonuç tarihi: 17.08.2021
İhalenin konusu
(4) Kalem Unlu Mamul
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Bora Bey Gıda Tarım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 11 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺10.023.880.
- İdare hakkında: SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ MEMUR YEMEĞİ YÜRÜTME KURULU BAŞKANLIĞI (4) Kalem Unlu Mamuller alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Bora Bey Gıda Tarım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺48.750 (1 istekli)
Bora Bey Gıda Tarım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Kardeşler Francala Ekmek Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺199.820 (2 istekli)
Kardeşler Francala Ekmek Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
UNLU MAMULLER SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Bora Bey Gıda Tarım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺48.750; 2. kısım: Kardeşler Francala Ekmek Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺199.820.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğüne Düşük Proteinli ve Glutensiz Gıda Maddeleri Alımı — Sofra Değirmencilik Gıda Tarım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺48.600, İzmir (06.10.2021)
- SÜT, SÜT ÜRÜNLERİ VE MEYVE SUYU SATIN ALINACAKTIR — Erda Gıda Turizm San Tic.Ltd.Şti., ₺48.288, Eskişehir (29.06.2021)
- Kuru Gıda, Donuk Ürünler ve Tatlı Alımı — Altundallar Gıda Medikal Tekstil Temizlik İnşaat Taahhüt Nakliye Sanayi Ticaret Pazarlama Limited Şirketi, ₺49.500, Malatya (13.10.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →