VE MADENİ YAĞ SATIN ALINACAKTIR
Yakıt, Elektrik ve EnerjiÖZVATAN BELEDİYESİ YÖNETİM HİZMETLERİ Akaryakıt ve Yağ Alımı alımı 4734 sayılı İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "VE MADENİ YAĞ SATIN ALINACAKTIR" ihalesini Özkan Tarım Hay.Gıd a Pet.Nak.İnş.San.ve Tic.Ltd.Şti. 1.318.608,6 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/645031).
- İhale Kayıt No
- 2020/645031
- Kazanan firma
- Özkan Tarım Hay.Gıd a Pet.Nak.İnş.San.ve Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺1.318.609
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Kayseri
- Sonuç tarihi
- 05.01.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/645031 · Sonuç tarihi: 05.01.2021
İhalenin konusu
230910 litre Motorin, 6000litre Kurşunsuz 95 Oktanbenzin ve 6000 litre LPG Otogaz Alınacak Sözleşmeye Mütakip 20 Gün Sonra Mal Teslimi Yapılıp 31/12/2021 Tarihine Kadar pey der pey Olarak Alım Yapılacaktır
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Motorin | 230910 | litre |
| Kurşunsuz 95 Oktanbenzin | 6000 | litre |
| LPG Otogaz Alınacak Sözleşmeye Mütakip 20 Gün Sonra Mal Teslimi Yapılıp 31/12/2021 Tarihine Kadar pey der pey Olarak Alım Yapılacaktır | 6000 | litre |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Özkan Tarım Hay.Gıd a Pet.Nak.İnş.San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →