VEKTÖRLE MÜCADELE HİZMETLERİNİN YÜRÜTÜLMESİ VE
SOKAK HAYVANLARININ EDİLMESİ HİZMETİ ALINACAKTIR AKŞEHİR BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Vektörle Mücadele Hizmetlerinin Yürütülmesi ve Sokak Hayvanlarının Rehabilite Edilmesi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "VEKTÖRLE MÜCADELE HİZMETLERİNİN YÜRÜTÜLMESİ VE" ihalesini Dinamik Veterinerlik Hiz.Ltd.Şti. 888.500 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/219880).
- İhale Kayıt No
- 2022/219880
- Kazanan firma
- Dinamik Veterinerlik Hiz.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺888.500
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- Konya
- Sonuç tarihi
- 18.04.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/219880 · Sonuç tarihi: 18.04.2022
İhalenin konusu
01 Mayıs 2022 – 31 Ekim 2022 (6 Ay ) Tarihleri Arası Vektörle Mücadele Hizmeti ve 01 Mayıs 2022 – 30 Nisan 2023 (12 Ay) Tarihleri Arası Sokak Hayvanlarının Rehabilite Edilmesi Hizmeti
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Dinamik Veterinerlik Hiz.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺13.153.914.
- İdare hakkında: SOKAK HAYVANLARININ EDİLMESİ HİZMETİ ALINACAKTIR AKŞEHİR BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Vektörle Mücadele Hizmetlerinin Yürütülmesi ve Sokak Hayvanlarının Rehabilite Edilmesi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Dinamik Veterinerlik Hiz.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →