Veteriner İşleri Müdürlüğü Hizmetlerinin Görülmesi
Sağlık ve Sosyal HizmetlerBartın Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından açılan "Veteriner İşleri Müdürlüğü Hizmetlerinin Görülmesi" ihalesini Dinamik Veterinerlik Hiz.Ltd.Şti. 8.999.135 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/123556).
- İhale Kayıt No
- 2022/123556
- Kazanan firma
- Dinamik Veterinerlik Hiz.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺8.999.135
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- Bartın
- Sonuç tarihi
- 28.04.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/123556 · Sonuç tarihi: 28.04.2022
İhalenin konusu
01.05.2022-31.12.2023 Tarihleri Arası 20 Ay (610 Takvim Günü), Geçici Bakımevi, Mezbaha ve İlaçlama Hizmetlerinin Görülmesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 3 istekli teklif verdi — Sağlık ve Sosyal Hizmetler sektöründe ortalamanın (3,9 istekli) %23 altında.
- Kazananın karnesi: Dinamik Veterinerlik Hiz.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺13.153.914.
- İdare hakkında: Bartın Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Dinamik Veterinerlik Hiz.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →