Y32 Boji Şasisi Alt Malzemesi Alımı
Y32 Boji Şasisi Alt Malzemesi Alımı ihalesi (İKN 2026/555109) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/555109
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/555109 · Sonuç tarihi: 04.05.2026
İhalenin konusu
Malzeme İstek Formuna Göre 5 Kalem
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: GÖRDEMSAN Görele Gemi ve Demir Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.757.117.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
GÖRDEMSAN Görele Gemi ve Demir Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺24.660
GÖRDEMSAN Görele Gemi ve Demir Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Emas Demir Çelik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺17.336
Emas Demir Çelik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Y32 Boji Şasisi Alt Malzemesi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: GÖRDEMSAN Görele Gemi ve Demir Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺24.660; 2. kısım: Emas Demir Çelik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺17.336.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) SİVAS BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 500 kg Manipülatör Alımı — ER-HA Mühendislik Makina Sanayi İmalat ve Ticaret Limited Şirketi, ₺35.006 (25.06.2026)
- Karpit Alımı — Dönüşüm Ticaret Limited Şirketi, ₺38.340 (15.08.2025)
- Çelik Grit Alımı — Emas Demir Çelik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺42.320 (24.04.2026)
- Falns Vagonu Dövme Malzeme Alımı — Kanca El Aletleri Dövme Çelik ve Makina Sanayii Anonim Şirketi, ₺60.270 (27.04.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →