YAĞMUR SUYU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR
İnşaat / Yapım İşleriGAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ 2021 Yılı İçerisinde İlçe Genelinde Yağmursuyu Hatlarının Bakım Onarımı ve Yeni İmalat Yapılması İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır. tarafından açılan "YAĞMUR SUYU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR" ihalesini Özgen İnşaat Asfalt Nakliye Taah.San ve Tic.Ltd.Şti. 2.182.938,52 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/666287).
- İhale Kayıt No
- 2020/666287
- Kazanan firma
- Özgen İnşaat Asfalt Nakliye Taah.San ve Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺2.182.939
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 27.01.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/666287 · Sonuç tarihi: 27.01.2021
İhalenin konusu
32 Kalem 2021 Yılı İçerisinde İlçe Genelinde Yağmursuyu Hatlarının Bakım Onarımı ve Yeni İmalat Yapılması İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Özgen İnşaat Asfalt Nakliye Taah.San ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺5.076.583.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Özgen İnşaat Asfalt Nakliye Taah.San ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →