Yağmur Suyu Kanalı ,Hatlarının Bakım Onarım,İmalat Çalışmalarında HDPE Esalı Boru, Kutu Menfez Taban Elemanı, Yağmur Suyu Izgara Takımı Ve Sfero Döküm Baca Kapak Takımı Alımı
İnşaat MalzemeleriYağmur Suyu Kanalı ,Hatlarının Bakım Onarım,İmalat Çalışmalarında HDPE Esalı Boru, Kutu Menfez Taban Elemanı, Yağmur Suyu Izgara Takımı Ve Sfero Döküm Baca Kapak Takımı Alımı ihalesi (İKN 2021/292989) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/292989
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Muğla
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/292989 · Sonuç tarihi: 03.08.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Marmara Beton Boru İnş.Hafr.ve Nakli Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺4.279.110.
- İdare hakkında: Muğla Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı adına sonuçlanan 6 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Marmara Beton Boru İnş.Hafr.ve Nakli Tic.Ltd.Şti. — ₺182.000 (2 istekli)
Marmara Beton Boru İnş.Hafr.ve Nakli Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Bolsu Boru Plastik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺370.580 (6 istekli)
Bolsu Boru Plastik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Yağmur Suyu Kanalı ,Hatlarının Bakım Onarım,İmalat Çalışmalarında HDPE Esalı Boru, Kutu Menfez Taban Elemanı, Yağmur Suyu Izgara Takımı Ve Sfero Döküm Baca Kapak Takımı Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Marmara Beton Boru İnş.Hafr.ve Nakli Tic.Ltd.Şti., ₺182.000; 2. kısım: Bolsu Boru Plastik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi., ₺370.580.
Muğla Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- HDPE Esaslı Koruge Boru, PVC Boru Ve Ek Parçaları — Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi, ₺294.020 (18.03.2021)
- Muğla İli Fethiye İlçe Merkezi İçmesuyu Şebeke Hattı Uygulama Projesi Hazırlanması İşi — Bilgilen San Mühendislik Müşavirlik Ltd.Şti., ₺318.400 (15.03.2021)
- Muğla İli Ortaca ve Fethiye İlçelerinde Bulunan Muhtelif Mahallelere Yağmursuyu İmalatı — Mige Mühendislik Hizmetleri İnşaat Sanayi Ticaret Turizm Ltd Şti, ₺612.859 (14.07.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- Eski Revir Binası Zemininin Islahı Amacıyla Hazır Beton, Çelik Hasır ve Perdah (Helikopter) Makinesi Mal Alımı — AS Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺181.308, Balıkesir (13.05.2026)
- İNŞAAT MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR — FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺178.799, Aydın (22.02.2021)
- 15 Kısım Hırdavat ve Bilişim Malzemesi Alımı İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺187.500, Ankara (02.06.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →