Yakıt Hariç Şoförlü- Şoförsüz Araç Kiralama Hizmet Alımı
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriArtvin Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları tarafından açılan "Yakıt Hariç Şoförlü- Şoförsüz Araç Kiralama Hizmet Alımı" ihalesini Sertoğlu Ticaret İnşaat Nakliyat Taahhüt Turizm İthalat İhracat Limited Şirketi 979.320 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/689917).
- İhale Kayıt No
- 2021/689917
- Kazanan firma
- Sertoğlu Ticaret İnşaat Nakliyat Taahhüt Turizm İthalat İhracat Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺979.320
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- Artvin
- Sonuç tarihi
- 16.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/689917 · Sonuç tarihi: 16.12.2021
İhalenin konusu
01.01.2022/31.12.2022 Tarihleri Arası Toplamda 9 Adet Olmak Üzere Minibüs, Pick-Up Kapalı Kasa Camlı Van, Kamyonet, Doblo, Connet vb., 4+1 Açık Kasa Pick-Up(4x2) Şoförlü -Şoförsüz Araç Kiralanma Hizmet Alım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (4,7 istekli) %57 altında.
- Kazananın karnesi: Sertoğlu Ticaret İnşaat Nakliyat Taahhüt Turizm İthalat İhracat Limited Şirketi, kayıtlarımızda 23 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺42.979.828.
- İdare hakkında: Artvin Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.