Yangın Söndürme ve KKD Malzemesi
Güvenlik ve SavunmaYangın Söndürme ve KKD Malzemesi ihalesi (İKN 2022/421407) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/421407
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Manisa
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/421407 · Sonuç tarihi: 01.06.2022
İhalenin konusu
Toplamda 46 Kalem Yangın Söndürme ve KKD Malzemesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: A Yangın Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺3.227.386.
- İdare hakkında: Orman İşletme Müdürlüğü- Soma Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 4 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
A Yangın Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺431.390 (1 istekli)
A Yangın Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Arte Mühendislik Kimya Danışmanlık Teknik Emniyet Malzemeleri Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi — ₺96.325 (4 istekli)
Arte Mühendislik Kimya Danışmanlık Teknik Emniyet Malzemeleri Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Yangın Söndürme ve KKD Malzemesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: A Yangın Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺431.390; 2. kısım: Arte Mühendislik Kimya Danışmanlık Teknik Emniyet Malzemeleri Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi, ₺96.325.
Orman İşletme Müdürlüğü- Soma Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Emprenyeli Ahşap Çit Direği — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺758.056 (13.06.2022)
- Soma Orman İşletme Müdürlüğü Orman ve Kırsal Alan Yangın Söndürme İşçiliği İle Minibüs Kiralama Hizmet Alımı İşi — Kral Orman Ürünleri Nakliye Taşımacılık Hafriyat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺790.545 (15.06.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Güvenlik ve Savunma
- Gazlı Tip Yangın Söndürme Sistemi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺422.092, Elazığ (10.12.2025)
- Yangın Tüpü Alımı ve Dolumu — Universal Grup Yangın Güvenliği Sistemleri Temizlik Turizm İnşaat Otomotiv Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺444.510, Sivas (09.10.2025)
- ARAMA KURTARMA EKİBİNE AİT KILIK KIYAFET VE TEKNİK — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺465.390, Kocaeli (23.02.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →