Yapı İşleri Dairesi Başkanlığı Tesisler Bakım Onarım Şube Müdürlüğüne Led Aydınlatma Armatürü Alımı
Elektrik EkipmanlarıYapı İşleri Dairesi Başkanlığı Tesisler Bakım Onarım Şube Müdürlüğüne Led Aydınlatma Armatürü Alımı ihalesi (İKN 2021/305366) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/305366
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/305366 · Sonuç tarihi: 23.08.2021
İhalenin konusu
LED Aydınlatma Armatürü Alımı-14 İş Kalemi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: İzmir Büyükşehir Belediyesi Satınalma Daire Başkanlığı Mal Alımları Şube Müdürlüğü adına sonuçlanan 72 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Cemdağ Aydınlatma Sanayi ve Ticaret A.Ş. — ₺630.875 (4 istekli)
Cemdağ Aydınlatma Sanayi ve Ticaret A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Aster Enerji Elektrik Malzemeleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.148.600 (4 istekli)
Aster Enerji Elektrik Malzemeleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Yapı İşleri Dairesi Başkanlığı Tesisler Bakım Onarım Şube Müdürlüğüne Led Aydınlatma Armatürü Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Cemdağ Aydınlatma Sanayi ve Ticaret A.Ş., ₺630.875; 2. kısım: Aster Enerji Elektrik Malzemeleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.148.600.
İzmir Büyükşehir Belediyesi Satınalma Daire Başkanlığı Mal Alımları Şube Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Makine İkmal Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı Otomotiv Şube Müdürlüğüne Madeni Yağ Alımı — Asmaden İnşaat Taahhüt Nakliye Madencilik Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺624.150 (20.04.2021)
- Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Aşevleri Şube Müdürlüğüne Kuru Bakliyat Alımı — Manisa Dağıtım Gıda Pazarlama Temizlik Maddeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺656.930 (20.05.2021)
- Eşrefpaşa Hastanesi Başhekimliğine Göz Muayene Üniti ve Otorefkeratometre Cihazı Pakimetre Tono-Refrakto Alımı — Butik Medikal ve Yapı Malzemeleri İthalat İhracat Tic. ve San. A.Ş., ₺672.930 (24.08.2021)
- Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Aşevleri Şube Müdürlüğüne Meyve Ve Sebze Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺574.350 (16.07.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Elektrik Ekipmanları
- Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı Ağaçlandırma Şube Müdürlüğüne Elektrik Malzemesi Alımı — NBA Otomotiv İnşaat Gıda Temizlik Turizm Geri Dönüşüm Danışmanlık Yönlendirme Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺635.500, İzmir (26.11.2025)
- Jeneratör Alım İhalesi — UGS Mekanik Elektronik Enerji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺638.000, Iğdır (05.05.2026)
- 3 (Üç) Kalem 3 (Üç) Kısım LED Projektör Alımı — Yıldız LED Aydınlatma Teknolojileri Toprak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺619.500, İzmir (07.05.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →