Yapı İşleri Dairesi Başkanlığı Tesisler Bakım Onarım Şube Müdürlüğüne Boya ve Boya Malzemeleri Alımı
Yapı İşleri Dairesi Başkanlığı Tesisler Bakım Onarım Şube Müdürlüğüne Boya ve Boya Malzemeleri Alımı ihalesi (İKN 2021/412982) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/412982
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/412982 · Sonuç tarihi: 04.10.2021
İhalenin konusu
Boya ve Boya Malzemeleri Alımı - 8 Kısım 44 İş Kalemi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic ve San Ltd Ş, kayıtlarımızda 89 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺43.346.857.
- İdare hakkında: İzmir Büyükşehir Belediyesi Satınalma Daire Başkanlığı Mal Alımları Şube Müdürlüğü adına sonuçlanan 201 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic ve San Ltd Ş — ₺91.475 (2 istekli)
İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic ve San Ltd Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Royals Boya Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺478.350 (6 istekli)
Royals Boya Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Yapı İşleri Dairesi Başkanlığı Tesisler Bakım Onarım Şube Müdürlüğüne Boya ve Boya Malzemeleri Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic ve San Ltd Ş, ₺91.475; 2. kısım: Royals Boya Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺478.350.
İzmir Büyükşehir Belediyesi Satınalma Daire Başkanlığı Mal Alımları Şube Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Kişisel Koruyucu Donanım Malzemeleri Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺89.679 (30.07.2020)
- Park Ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı Ağaçlandırma Şube Müdürlüğüne Atölye Hırdavat Malzemeleri Ve Yedek Parça Alımı — FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺87.940 (04.04.2022)
- İklim Değişikliği ve Çevre Koruma Kontrol Dairesi Başkanlığı Veteriner İşleri Şube Müdürlüğüne İlaç ve Aşı Alımı — Bolu Ted Ecza Deposu Ġlaç Tarım Hayvancılık ĠnĢaat Sanayi Ticaret Limited ġirketi, ₺86.807 (26.03.2021)
- İtfaiye Dairesi Başkanlığı İtfaiye Yangın Ve Acil Müdahale Şube Müdürlüğüne Deri Kaban Ve Deri Yelek Alımı — Yeni Çağ Deri Giyim Kuyumculuk Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., ₺84.700 (07.12.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →