YAZILIM VE DESTEK HİZMETİ ALINACAKTIR
BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYESİ BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ 2021 Yılı Kent Bilgi Sistemi Uygulamaları Bakım Destek ve E-Belediye Yıllık Bakım Destek Hizmet Alım İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer tarafından açılan "YAZILIM VE DESTEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini İSBAK İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş. 1.245.659 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/347444).
- İhale Kayıt No
- 2021/347444
- Kazanan firma
- İSBAK İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş.
- Sözleşme bedeli
- ₺1.245.659
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 30.07.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/347444 · Sonuç tarihi: 30.07.2021
İhalenin konusu
1 Kalem 2021 Yılı Kent Bilgi Sistemi Uygulamaları Bakım Destek ve E-Belediye Yıllık Bakım Destek Hizmet Alım İşi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: İSBAK İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş., kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺136.245.248.
- İdare hakkında: BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYESİ BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ 2021 Yılı Kent Bilgi Sistemi Uygulamaları Bakım Destek ve E-Belediye Yıllık Bakım Destek Hizmet Alım İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
İSBAK İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →