Yazlık Kıyafet ve Ayakkabı Alımı
Giyim ve TekstilYazlık Kıyafet ve Ayakkabı Alımı ihalesi (İKN 2026/705997) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/705997
- Kısım sayısı
- 2
- İdare
- FALEZ ÇEVRE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
- İl
- Antalya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/705997 · Sonuç tarihi: 13.05.2026
İhalenin konusu
5 Kalem ve 2 Kısımdan Oluşan Yazlık Kıyafet ve Ayakkabı, Mal Alımı İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: HSN Güvenlik Ekipmanları Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺3.953.270.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
HSN Güvenlik Ekipmanları Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺1.755.870
HSN Güvenlik Ekipmanları Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
HSN Güvenlik Ekipmanları Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺957.440
HSN Güvenlik Ekipmanları Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Yazlık Kıyafet ve Ayakkabı Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: HSN Güvenlik Ekipmanları Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺1.755.870; 2. kısım: HSN Güvenlik Ekipmanları Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺957.440.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- Kişisel Koruyucu Donanım Malzemesi Alımı — Arısal Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.748.745, Çanakkale (23.06.2026)
- İl Müdürlüğümüz ve Bağlı Hizmet Birimlerinde Görev Yapan İşçi Personeller İçin Kıyafet Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.746.653, Afyonkarahisar (27.11.2025)
- ÖRME İNTERLOK KUMAŞ, FİLE KUMAŞ VE FERMUAR SATIN — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.767.500, Bursa (22.06.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →