YAZLIK SEBZE SATIN ALINACAKTIR
Gıda ve İçecekYAZLIK SEBZE SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/140515) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/140515
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Bolu
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/140515 · Sonuç tarihi: 27.04.2021
İhalenin konusu
17500 kg Hıyar, 42000 kg Domates, 15000 kg Taze Biber, 11000 kg Yazlık Kabak, 18000 kg Patlıcan, 2000 kg Taze Fasulye, 2000 kg Taze Biber (Dolmalık), 40000 kg Patates, 11000 kg Kuru Soğan, 18000 dmt, Maydanoz, 3000dmt Dereotu, 6000 kg Limon, 150 kg Sarımsak
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Hıyar | 17500 | kg |
| Domates | 42000 | kg |
| Taze Biber | 15000 | kg |
| Yazlık Kabak | 11000 | kg |
| Patlıcan | 18000 | kg |
| Taze Fasulye | 2000 | kg |
| Taze Biber (Dolmalık) | 2000 | kg |
| Patates | 40000 | kg |
| Kuru Soğan, 18000 dmt, Maydanoz, 3000dmt Dereotu | 11000 | kg |
| Limon | 6000 | kg |
| Sarımsak | 150 | kg |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺367.180
2. kısım
Gürsoylar Gıda Nak.İnş.Tur.San.Tic.Ltd.Şti. — ₺18.700
Gürsoylar Gıda Nak.İnş.Tur.San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
YAZLIK SEBZE SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺367.180; 2. kısım: Gürsoylar Gıda Nak.İnş.Tur.San.Tic.Ltd.Şti., ₺18.700.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- 17 Kalem Yaş Sebze ve Meyve Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺365.000, Bitlis (16.09.2025)
- 3 Kalem Gıda Maddesi Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺364.500, Ankara (27.01.2021)
- 10 Kısım, 24 Kalem Gıda Maddesi Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺364.350 (29.04.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →