YEDEK PARÇA SATIN ALINACAKTIR
Araç ve Taşıma EkipmanlarıYEDEK PARÇA SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2019/532276) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/532276
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Bolu
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/532276 · Sonuç tarihi: 17.12.2019
İhalenin konusu
105 kalem elektrik malzemesi,180 kalem filtre malzemesi,70 kalem rulman malzemesi,111 kalem kayış malzemesi,175 kalem hidrolik ekipman malzemesi alım işidir.
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| elektrik malzemesi | 105 | kalem |
| filtre malzemesi | 180 | kalem |
| rulman malzemesi | 70 | kalem |
| kayış malzemesi | 111 | kalem |
| hidrolik ekipman malzemesi alım işidir. | 175 | kalem |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺443.779
2. kısım
Ergin Otomotiv Uluslararası Nakliyat Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi — ₺36.432
Ergin Otomotiv Uluslararası Nakliyat Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
YEDEK PARÇA SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺443.779; 2. kısım: Ergin Otomotiv Uluslararası Nakliyat Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, ₺36.432.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Araç ve Taşıma Ekipmanları
- Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğümüz Hizmetlerinde Kullanılan Özel Amaçlı Taşıtlarda Kullanılmak Üzere 5 Kalem Yüksek Basınç Hortumu Alımı İşi — Aksis Akaryakıt Sis.Elektronik San.Tic.Ltd.Şti., ₺444.400, Tekirdağ (20.05.2021)
- Pos Orman İşletme Müdürlüğü Orman ve Kırsal Alan Yangın Söndürülmesi İşi İçin Şoförlü Treyler ve Minibüs Kiralama İşi — Özar Ormancılık İnşaat Hafriyat Peyzaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺442.500, Adana (03.06.2026)
- KAMYONLARA SU TANKERİ EKİPMANI SATIN ALINACAKTIR — CNR Belediye Hizmet Araçları Ve Araç Üstü Ekipmanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi., ₺441.000, Konya (03.02.2021)
Araç ve Taşıma Ekipmanları sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →