YEDEK PARÇA SATIN ALINACAKTIR
Araç ve Taşıma EkipmanlarıYEDEK PARÇA SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/111094) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/111094
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/111094 · Sonuç tarihi: 01.06.2020
İhalenin konusu
51 Kalem Muhtelif Otobüsler için Beyin, Müşür ve Estelasyon Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Pın-Öz Makina Aksamları San.ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 10 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.522.910.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Pın-Öz Makina Aksamları San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺81.279
Pın-Öz Makina Aksamları San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Hemsa Otomotiv İş Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺61.155
Hemsa Otomotiv İş Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
YEDEK PARÇA SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Pın-Öz Makina Aksamları San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺81.279; 2. kısım: Hemsa Otomotiv İş Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺61.155.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Araç ve Taşıma Ekipmanları
- Makine İkmal Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı Otomotiv Şube Müdürlüğüne Ford Marka Araçlara Yedek Parça Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺81.040, İzmir (18.05.2022)
- ARAÇ YEDEK PARÇASI SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺82.025, Kayseri (24.06.2020)
- OTOBÜS FİLTRESİ SATIN ALINACAKTIR — Pın-Öz Makina Aksamları San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺82.950, İzmir (05.08.2021)
Araç ve Taşıma Ekipmanları sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →