YEDEK PARÇA SATIN ALINACAKTIR
Araç ve Taşıma EkipmanlarıYEDEK PARÇA SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/153993) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/153993
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Batman
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/153993 · Sonuç tarihi: 01.06.2020
İhalenin konusu
33 Kalem 33 Kalem Avadanlık Yedek Parça alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Binaş Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 162 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺62.155.436.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Binaş Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺43.500
Binaş Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Makdem Medikal Turizm Otomotiv İnşaat Ticaret Limited Şirketi — ₺89.350
Makdem Medikal Turizm Otomotiv İnşaat Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
YEDEK PARÇA SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Binaş Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺43.500; 2. kısım: Makdem Medikal Turizm Otomotiv İnşaat Ticaret Limited Şirketi, ₺89.350.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Araç ve Taşıma Ekipmanları
- 52 Kalem Otobüsler İçin Muhtelif Modülatör, Valf, Ventil Ve Tamir Takımı — Oypaş Oto Yedek Parça Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺43.290, İzmir (03.06.2021)
- DIŞ MEKAN ÇÖP KOVASI VE OYUN GRUBU YEDEK PARÇALARI — Mertoğlu Kent Mobilyaları Anonim Şirketi, ₺43.800, Zonguldak (25.08.2020)
- TEMİZLİK, KIRTASİYE MALZEMESİ VE KIŞ LASTİĞİ SATIN — Rota Hijyen Endüstriyel Temizlik Medikal Plastik Ambalaj Malzemeleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺42.675, Mersin (24.11.2020)
Araç ve Taşıma Ekipmanları sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →