YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR
Yemek ve Konaklama HizmetleriKONYA DEFTERDARLIĞI PERSONEL MÜDÜRLÜĞÜ HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Defterdarlığımız ile Vergi Dairesi Başkanlığında istihdam edilip, yemek talep eden 240 personel için 02/01/2020 - 31/12/2020 tarihleri arasında 231 gün üzerinden 55440 öğün malzemeli öğle yemeği hazırlama, dağıtım ve servis hizmetleri işi tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Tekinler Turizm Nakliyat Temizlik Gıda ĠnĢaat Sanayi Ve Ticaret Limited ġirketi 656.409,6 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/508743).
- İhale Kayıt No
- 2019/508743
- Kazanan firma
- Tekinler Turizm Nakliyat Temizlik Gıda ĠnĢaat Sanayi Ve Ticaret Limited ġirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺656.410
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Konya
- Sonuç tarihi
- 03.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/508743 · Sonuç tarihi: 03.12.2019
İhalenin konusu
02/01/2020 - 31/12/2020 tarihleri arasında 231 gün üzerinden 55.440 öğün malzemeli öğle yemeği pişirilmesi, muhafazası, dağıtım ve servis hizmetleri işi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.