YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR
Yemek ve Konaklama HizmetleriİSTANBUL VALİLİĞİ YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI İstanbul Valiliği 01/01/2020 -31/12/2020 Tarihleri Arası Malzemeli Öğle Yemeği Hizmeti Alımı hizmet alımı . İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Okbay Unlu Mamüller Gıda Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. 1.415.500 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/512259).
- İhale Kayıt No
- 2019/512259
- Kazanan firma
- Okbay Unlu Mamüller Gıda Sanayi ve Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺1.415.500
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 05.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/512259 · Sonuç tarihi: 05.12.2019
İhalenin konusu
01.01.2020-31.12.2020 tarihleri arası 95.000 Öğün
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Okbay Unlu Mamüller Gıda Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺46.232.907.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Okbay Unlu Mamüller Gıda Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →