Kamu İhaleleri

YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR

Yemek ve Konaklama Hizmetleri

ANTALYA DEFTERDARLIĞI PERSONEL MÜDÜRLÜĞÜ HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 02/01/2020-31/12/2020 tarihleri arasında 251 iş günü üzerinden) malzemeli yemek pişirilmesi (Defterdarlık Yemekhanesinde), yemekhaneye taşınması, korunması ve her türlü servis hizmetleri ile bulaşıkların toplanıp yıkanması hizmet alımı 4734 sayılı Kamu Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale . İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Paşa Haberleşme Posta Hizmetleri İletişim İnş.Veri Hazırlama Tem. Sağ. Oto Tur. San. Tic. Ltd. Şti. 1.034.622 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/513201).

İhale Kayıt No
2019/513201
Kazanan firma
Paşa Haberleşme Posta Hizmetleri İletişim İnş.Veri Hazırlama Tem. Sağ. Oto Tur. San. Tic. Ltd. Şti.
Sözleşme bedeli
₺1.034.622
İstekli sayısı
İl
Antalya
Sonuç tarihi
18.12.2019

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/513201 · Sonuç tarihi: 18.12.2019

İhalenin konusu

02.01.2020- 31.12.2020 tarihleri arasında 251 gün, günlük ortalama 360 personel için 90.360 öğün malzemeli yemek pişirilmesi ve yemekhaneye taşınması ve bulaşıkların yıkanması

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Paşa Haberleşme Posta Hizmetleri İletişim İnş.Veri Hazırlama Tem. Sağ. Oto Tur. San. Tic. Ltd. Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →