Kamu İhaleleri

YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR

Yemek ve Konaklama Hizmetleri

HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Bakanlığımız birimlerinde istihdam edilip talep eden 2900 personel için 02/01/2020-31/12/2020 tarihleri arasında 250 (iki yüz elli) gün üzerinden yemek hazırlama ve dağıtım hizmeti hizmet alımı 4734 sayılı Kamu . İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini MFS Yemekçilik Turizim Temizlik Bilgisayar Gıda ĠnĢaat Özel Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi 16.312.500 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/556438).

İhale Kayıt No
2019/556438
Kazanan firma
MFS Yemekçilik Turizim Temizlik Bilgisayar Gıda ĠnĢaat Özel Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi
Sözleşme bedeli
₺16.312.500
İstekli sayısı
İl
Ankara
Sonuç tarihi
27.12.2019

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/556438 · Sonuç tarihi: 27.12.2019

İhalenin konusu

Bakanlığımız birimlerinde istihdam edilip yemek talep eden 2900 personel için 02/01/2020-31/12/2020 tarihleri arasında 250 (iki yüz elli) gün üzerinden , 725.000 öğün ,yemek hazırlama ve dağıtım hizmeti

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

MFS Yemekçilik Turizim Temizlik Bilgisayar Gıda ĠnĢaat Özel Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →