YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR
Yemek ve Konaklama HizmetleriTİCARET BAKANLIĞI - İSTANBUL GÜMRÜK VE DIŞ TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğünde çalışan personeller için Bölge Müdürlüğü yemekhanesini kullanarak 01/01/2020 -31/12/2020 tarihleri arası yemek üretim ve dağıtımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale . İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Temaş Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 685.230 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/581840).
- İhale Kayıt No
- 2019/581840
- Kazanan firma
- Temaş Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺685.230
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 28.01.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/581840 · Sonuç tarihi: 28.01.2020
İhalenin konusu
32.630 (OtuzikibinAltıyüzotuz) adet Yemek
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Temaş Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 30 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.653.882.197.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Temaş Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →