YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR
Yemek ve Konaklama HizmetleriYEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2019/593484) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/593484
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Erzurum
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/593484 · Sonuç tarihi: 31.01.2020
İhalenin konusu
01.01.2020/31.12.2020 Tarihleri Arasında Belirtilen Kuruluş Mutfaklarında Yemek Pişirme Yoluyla Mamul Yemek Alımı, Dağıtımı Ve Servis Hizmetleri İşi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺1.012.644
2. kısım
Sa-Me İnş.Taah.Gıda Yem.İşl.Taş.Tur.Tic. San.Ltd. Şti. — ₺977.544
Sa-Me İnş.Taah.Gıda Yem.İşl.Taş.Tur.Tic. San.Ltd. Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.012.644; 2. kısım: Sa-Me İnş.Taah.Gıda Yem.İşl.Taş.Tur.Tic. San.Ltd. Şti., ₺977.544.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Yemek ve Konaklama Hizmetleri
- YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR — Paşa Haberleşme Posta Hizmetleri İletişim İnş.Veri Hazırlama Tem. Sağ.Oto Tur.San.Tic.Ltd.Şti., ₺1.011.260, Isparta (14.04.2022)
- YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR — Gözde Zirve Kuyumculuk-Hazır Yemek-Beyaz Eşya-Nalburiye- Nakliyat-Turizm San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺1.014.869, Denizli (20.09.2021)
- YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR — Sasunlu Ulus.İth. İhr.Müt.İnş.Tic.Ltd Şirketi, ₺1.016.416, Hatay (24.10.2019)
Yemek ve Konaklama Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →