YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR
Yemek ve Konaklama HizmetleriHAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ Hakkari İl Özel İdaresinde Çalışan 657 SDM Yasasına Tabii 96 Personele 2020 Yılına Ait Yemek Hizmet Alım İşi (252 GünX96 Memur=24192 Öğün) tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Pecard Kurumsal Çözümler Catering Hizmetleri Anonim Şirketi 804.384 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/613473).
- İhale Kayıt No
- 2019/613473
- Kazanan firma
- Pecard Kurumsal Çözümler Catering Hizmetleri Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺804.384
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Hakkâri
- Sonuç tarihi
- 31.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/613473 · Sonuç tarihi: 31.12.2019
İhalenin konusu
96 Personele 2020 Yılına Ait Yemek Hizmet Alım İşi (96 KişiX252 Öğün)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Pecard Kurumsal Çözümler Catering Hizmetleri Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺3.571.372.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Pecard Kurumsal Çözümler Catering Hizmetleri Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →