YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR
Yemek ve Konaklama HizmetleriTARIM VE ORMAN BAKANLIĞI İL MÜDÜRLÜĞÜ TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Malzemeli Yemek Pişirme Dağıtım ve Dağıtım Sonrası Hizmet Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale . İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Şantad Gıda Yemek Üretim İnşaat Temizlik Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi 241.020 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/11961).
- İhale Kayıt No
- 2020/11961
- Kazanan firma
- Şantad Gıda Yemek Üretim İnşaat Temizlik Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺241.020
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Kocaeli
- Sonuç tarihi
- 25.02.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/11961 · Sonuç tarihi: 25.02.2020
İhalenin konusu
01.03.2020-31.12.2020 Tarihleri Arasında Ortalama 18.540 Adet Yemek
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Şantad Gıda Yemek Üretim İnşaat Temizlik Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺20.389.222.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.