YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR
Yemek ve Konaklama HizmetleriYÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Merkez ve İlçe MYO'lar 01/07/2020 - 30/06/2021 tarihlerinde 550000 adet Tabldot Servise Hazır Taşımalı Yemek Hizmeti Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Subaşı Yemek Anonim Şirketi 7.397.500 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/127456).
- İhale Kayıt No
- 2020/127456
- Kazanan firma
- Subaşı Yemek Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺7.397.500
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Bilecik
- Sonuç tarihi
- 07.05.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/127456 · Sonuç tarihi: 07.05.2020
İhalenin konusu
550.000 (Beşyüzellibin) Talbdot Servise Hazır Taşımalı Yemek Hizmeti Alımı.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Subaşı Yemek Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺41.403.800.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Subaşı Yemek Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →