Kamu İhaleleri

YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR

Yemek ve Konaklama Hizmetleri

KONYA VALİLİĞİ İÇİŞLERİ BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIĞI Konya Valiliğinde İstihdam Edilen 240 Personel İçin 02/03/2020 - 26/02/2021 Tarihleri Arasında Yemek Hazırlama ve Dağıtım Hizmeti Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre . İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Yakamoz İnovasyon Yapı Gıda Ürünleri Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 514.483,2 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/13621).

İhale Kayıt No
2020/13621
Kazanan firma
Yakamoz İnovasyon Yapı Gıda Ürünleri Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Sözleşme bedeli
₺514.483
İstekli sayısı
İl
Konya
Sonuç tarihi
26.02.2020

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/13621 · Sonuç tarihi: 26.02.2020

İhalenin konusu

Konya Valiliğinde istihdam edilen 240 personel için 55.440 öğün yemek hazırlama, dağıtım ve servis hizmetleri

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Yakamoz İnovasyon Yapı Gıda Ürünleri Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →