YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR
Yemek ve Konaklama HizmetleriŞEBİNKARAHİSAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Şebinkarahisar İlçesi Merkez Ve Merkeze Köy Ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki Temel Eğitim Öğrencilerine 187 İşgünü 73304 Öğün Malzeme Dâhil Öğle Yemeği Pişirilmesi, Dağıtılması Ve Sonrası Temizliği Hizmet Alımı İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Beyaz Saray İnşaat Gıda San Tic Ltd Şti 447.154,4 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/365607).
- İhale Kayıt No
- 2020/365607
- Kazanan firma
- Beyaz Saray İnşaat Gıda San Tic Ltd Şti
- Sözleşme bedeli
- ₺447.154
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Giresun
- Sonuç tarihi
- 28.08.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/365607 · Sonuç tarihi: 28.08.2020
İhalenin konusu
Temel Eğitim (Yavuz Selim İlkokul/Ortaokul /İmam Hatip Ortaokulu) Öğrencilerine 31/08/2020 – 18/06/2021 Tarihleri Arasında 187 İş Günü 73304 Öğün Malzeme Dahil Öğle Yemeği Pişirilmesi, Dağıtılması Ve Sonrası Temizliği Hizmet Alımı İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Beyaz Saray İnşaat Gıda San Tic Ltd Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →