YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR
Yemek ve Konaklama HizmetleriMUDURNU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Bolu İli Mudurnu İlçesi 2020-2021 Eğitim Yılı 6 Taşıma Merkezi İlk ve Ortaokula Taşınacak Olan 903 Öğrenciye Malzeme Dahil (31/08/2020-18/06/2021 Tarihleri Arası) 181 Gün, (163443 Öğün) Öğle Yemeği Pişirilmesi, Dağıtılması Hizmet Alımı İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Görtem Grup Gıda Temizlik Bilg.Tur.Ve Hiz.Al.Tic.Ltd.Şti. 988.830,15 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/370612).
- İhale Kayıt No
- 2020/370612
- Kazanan firma
- Görtem Grup Gıda Temizlik Bilg.Tur.Ve Hiz.Al.Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺988.830
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Bolu
- Sonuç tarihi
- 03.09.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/370612 · Sonuç tarihi: 03.09.2020
İhalenin konusu
Bolu İli Mudurnu İlçesi 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 6 Taşıma Merkezi İlk ve Ortaokula Taşınacak Olan 903 Öğrenciye Malzeme Dahil (31/08/2020-18/06/2021 Tarihleri Arası) 181 Gün, (163443 Öğün) Öğle Yemeği Pişirilmesi, Dağıtılması Hizmet Alımı İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Görtem Grup Gıda Temizlik Bilg.Tur.Ve Hiz.Al.Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.108.680.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Görtem Grup Gıda Temizlik Bilg.Tur.Ve Hiz.Al.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →