Kamu İhaleleri

YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR

Yemek ve Konaklama Hizmetleri

İSTANBUL YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI İstanbul Valiliği 01/01/2021 - 31/12/2021 Arası Malzemeli Öğle Yemeği Hizmeti Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Cansızoğlu Gıda İnş.Elkt.Tem.Oto.Sağlık.Tic.Ve San.Ltd.Şti. 1.037.400 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/521021).

İhale Kayıt No
2020/521021
Kazanan firma
Cansızoğlu Gıda İnş.Elkt.Tem.Oto.Sağlık.Tic.Ve San.Ltd.Şti.
Sözleşme bedeli
₺1.037.400
İstekli sayısı
İl
İstanbul
Sonuç tarihi
03.12.2020

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/521021 · Sonuç tarihi: 03.12.2020

İhalenin konusu

01/01/2021 - 31/12/2021 tarihleri arası 60.000 Öğün

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Cansızoğlu Gıda İnş.Elkt.Tem.Oto.Sağlık.Tic.Ve San.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →