Kamu İhaleleri

YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR

Yemek ve Konaklama Hizmetleri

AİLE ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Adana Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne Bağlı Kuruluşların 12 Aylık (01/01/2021-31/12/2021 Tarihleri Arası) Mamul Yemek Alımı, Dağıtım ve Servis Hizmetleri hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Öztuna Servis Temizlik Yemekçilik Besicilik Özel Eğitim Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 179.800 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/549898).

İhale Kayıt No
2020/549898
Kazanan firma
Öztuna Servis Temizlik Yemekçilik Besicilik Özel Eğitim Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
Sözleşme bedeli
₺179.800
İstekli sayısı
İl
Adana
Sonuç tarihi
12.02.2021

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/549898 · Sonuç tarihi: 12.02.2021

İhalenin konusu

Kahvaltı 299.390 öğün , Öğle Yemeği: 389.450 öğün , Akşam Yemeği :305.990 ve Ara öğün : 304.000 öğün ,Özel Gün Menüsü : 29.290 Toplam :1.328,120 öğün Mamul yemek hizmeti alımı işi.

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Öztuna Servis Temizlik Yemekçilik Besicilik Özel Eğitim Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →