YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR
Yemek ve Konaklama HizmetleriBURSA DENETİM DAİRE BAŞKANLIĞI HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI . Bursa Denetim Daire Başkanlığı 04/01/2021-31/12/2021 tarihleri arasında Malzemeli Öğle Yemeğinin Hazırlanması, Taşınması ve Servisi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Y.Örnek Yemek Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 591.216 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/568863).
- İhale Kayıt No
- 2020/568863
- Kazanan firma
- Y.Örnek Yemek Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺591.216
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Bursa
- Sonuç tarihi
- 15.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/568863 · Sonuç tarihi: 15.12.2020
İhalenin konusu
04.01.2021-31.12.2021 tarihleri arasında yüklenicinin üretim tesislerinde hazırlanarak, idarenin yemekhanelerine taşınması ve servisi suretiyle her türlü gider ve malzeme dahil taşımalı olarak 36.160 adet öğün olarak öğle yemeği alımı.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Y.Örnek Yemek Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →