YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR
Yemek ve Konaklama HizmetleriMALTEPE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Malzemeli Yemek Üretim Hizmeti Alım İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Altınkaşık Yemek İşl Etmeciliği Ve Gıda San.Tic.Ltd.Ş 3.778.078 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/583631).
- İhale Kayıt No
- 2020/583631
- Kazanan firma
- Altınkaşık Yemek İşl Etmeciliği Ve Gıda San.Tic.Ltd.Ş
- Sözleşme bedeli
- ₺3.778.078
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 17.05.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/583631 · Sonuç tarihi: 17.05.2021
İhalenin konusu
01/01/2021-31/12/2021 arasında 36 kişilik yemekhane personeli ile toplam 215.700 öğün öğle yemeği, 109.500 öğün taziye yemeği, 49.200 öğün sabah kahvaltısı ve 49.200 öğün ikindi öğünü hazırlanması ve dağıtımı hizmet alım işleri
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| taziye yemeği | 109.500 | öğün |
| sabah kahvaltısı | 49.200 | öğün |
| ikindi öğünü hazırlanması ve dağıtımı hizmet alım işleri | 49.200 | öğün |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Altınkaşık Yemek İşl Etmeciliği Ve Gıda San.Tic.Ltd.Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →