YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR
Yemek ve Konaklama HizmetleriÖZELLEŞTİRME İDARESİ BAŞKANLIĞI 2021 yılı Malzemeli Öğle Yemeği Hizmeti Alınması İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Özdemir Kurumsal Hizmetler Yemek Gıda Temizlik İnşaat Hayvancılık Ticaret Limited Şirketi 193.921,2 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/642419).
- İhale Kayıt No
- 2020/642419
- Kazanan firma
- Özdemir Kurumsal Hizmetler Yemek Gıda Temizlik İnşaat Hayvancılık Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺193.921
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 07.01.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/642419 · Sonuç tarihi: 07.01.2021
İhalenin konusu
01/01/2021-31/12/2021 tarihleri arasında 14.940 öğün öğle yemeği alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Özdemir Kurumsal Hizmetler Yemek Gıda Temizlik İnşaat Hayvancılık Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺31.845.122.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.