Kamu İhaleleri

YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR

Yemek ve Konaklama Hizmetleri

AİLE ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Adana Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne Bağlı Kuruluşların 11 Aylık (01/02/2021-31/12/2021 Tarihleri Arası) Mamul Yemek Alımı, Dağıtım ve Servis Hizmetleri hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Feha Enerji Ve Yatırım Anonim Şirketi 290.913,96 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/699820).

İhale Kayıt No
2020/699820
Kazanan firma
Feha Enerji Ve Yatırım Anonim Şirketi
Sözleşme bedeli
₺290.914
İstekli sayısı
İl
Adana
Sonuç tarihi
29.01.2021

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/699820 · Sonuç tarihi: 29.01.2021

İhalenin konusu

Kahvaltı 20.533 öğün , Öğle Yemeği: 40.425 öğün , Akşam Yemeği: 22.458 ve Ara öğün : 20.350 öğün ,Özel Gün Menüsü : 1.063 Toplam :104.829 öğün Mamul yemek hizmeti alımı işi.

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Feha Enerji Ve Yatırım Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →