Kamu İhaleleri

YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR

Yemek ve Konaklama Hizmetleri

T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) 1. BÖLGE MALZEME MÜDÜRLÜĞÜ 1 Bölge Müdürlüğü’ne Halkalı İşçi İaşe Merkezinin Yemek Yapımı, Dağıtımı ve Diğer Hizmetlerin Yaptırılması İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Ominka İnşaat Gıda Turizm Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1.695.757,95 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/203908).

İhale Kayıt No
2021/203908
Kazanan firma
Ominka İnşaat Gıda Turizm Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Sözleşme bedeli
₺1.695.758
İstekli sayısı
4
İl
İstanbul
Sonuç tarihi
29.06.2021

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/203908 · Sonuç tarihi: 29.06.2021

İhalenin konusu

(Günlük ortalama 135 Kişilik), 01.06.2021 tarihinden, 31.12.2023 tarihine kadar 682 gün 2021 Yılı 7 aylık 20790 Adet yemek 2022 yılı 35640 adet yemek 2023 yılı 35640 adet yemek 3 Yıllık Toplam: 92 070 Adet Yemek

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Ominka İnşaat Gıda Turizm Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →