YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR
Yemek ve Konaklama HizmetleriHAKKARİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Taşıma Kapsamındaki ve Ailesi SYDV yardım aldığını belgelendiren 4875 ilkokul-Ortaokul ve Ortaöğretim öğrencisine 06 Eylül 2021-17 Haziran 2022 tarihleri arasındaki 180 iş gününde öğle yemeği verilmesi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Zerka Gıd İnş İth İhr San Tic Ltd Şti., Aşkanlar Gıda Dağıtım Pazarlama İnşaat İthalat İhracat Taahhüt Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı 4.093.286,4 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/404368).
- İhale Kayıt No
- 2021/404368
- Kazanan firma
- Zerka Gıd İnş İth İhr San Tic Ltd Şti., Aşkanlar Gıda Dağıtım Pazarlama İnşaat İthalat İhracat Taahhüt Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı
- Sözleşme bedeli
- ₺4.093.286
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- Hakkâri
- Sonuç tarihi
- 03.09.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/404368 · Sonuç tarihi: 03.09.2021
İhalenin konusu
2021 / 2022 Eğitim ve Öğretim Yılında Hakkari İli Merkez İlçe İle Çukurca İlçesinde Taşıma Kapsamında Bulanan 4875 İlkokul- Ortaokul ve Ortaöğretim Öğrencilerine Malzeme Dahil 180 Gün 877500 Öğün Öğle Yemeği Pişirilmesi, Dağıtılması Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 3 istekli teklif verdi — Yemek ve Konaklama Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,4 istekli) %44 altında.
- İdare hakkında: HAKKARİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Taşıma Kapsamındaki ve Ailesi SYDV yardım aldığını belgelendiren 4875 ilkokul-Ortaokul ve Ortaöğretim öğrencisine 06 Eylül 2021-17 Haziran 2022 tarihleri arasındaki 180 iş gününde öğle yemeği verilmesi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.