YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR
Yemek ve Konaklama HizmetleriSAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Konya Teknik Üniversitesi Gelişim Yerleşkesinde Öğrenim Gören Öğrenciler ile Görevli Akademik ve İdari Personel İçin 4 Kap Öğle Yemeği Alım İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Metrani Entegre Hizmet Yönetimi Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 922.200 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/409706).
- İhale Kayıt No
- 2021/409706
- Kazanan firma
- Metrani Entegre Hizmet Yönetimi Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺922.200
- İstekli sayısı
- 4
- İl
- Konya
- Sonuç tarihi
- 20.09.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/409706 · Sonuç tarihi: 20.09.2021
İhalenin konusu
20.09.2021-30.6.2022 Tarihleri Arasında Konya Teknik Üniversitesi Gelişim Yerleşkesinde Bulunan Öğrenci ve Personeline Malzeme Dahil 53.000 Adet Öğle Yemeği Verme İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 4 istekli teklif verdi — Yemek ve Konaklama Hizmetleri sektöründe ortalamanın (6,1 istekli) %34 altında.
- Kazananın karnesi: Metrani Entegre Hizmet Yönetimi Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺36.930.522.
- İdare hakkında: SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Konya Teknik Üniversitesi Gelişim Yerleşkesinde Öğrenim Gören Öğrenciler ile Görevli Akademik ve İdari Personel İçin 4 Kap Öğle Yemeği Alım İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.