Kamu İhaleleri

YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR

Yemek ve Konaklama Hizmetleri

DAMAL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2021 / 2022 Eğitim ve Öğretim Yılında Ardahan İli / Damal Öğrencilerine Malzeme Dâhil 179 Gün 40633 Adet Bir Öğün Öğle Yemeği Yemek Pişirilmesi, Dağıtılması Hizmet Alım İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Ozan Eğitim Danışmanlık Yemek Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 235.671,4 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/431068).

İhale Kayıt No
2021/431068
Kazanan firma
Ozan Eğitim Danışmanlık Yemek Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Sözleşme bedeli
₺235.671
İstekli sayısı
2
İl
Ardahan
Sonuç tarihi
08.09.2021

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/431068 · Sonuç tarihi: 08.09.2021

İhalenin konusu

6 Eylül 2021 - 17 Haziran 2022 Tarihleri Arasında 179 İş Günü, C. S. Demirel İlokulu/Ortaokulu, Burmadere İlkokulu/Ortaokulu Öğrencilerine 40633 Tabldot Sıcak Öğle Yemeği Hazırlanması, Servis Edilmesi, Servis Öncesi Sonrası Hizmetleriniin Alımı

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Ozan Eğitim Danışmanlık Yemek Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →