YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR
Yemek ve Konaklama HizmetleriHAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI İSTANBUL VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ GRUP MÜDÜRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ 01/01/2022-31/12/2022 Tarihleri Arasında 250 Günlük Malzemeli Öğle Yemeği Hazırlanması, Taşınması ve Servisi İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Temaş Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 16.557.750 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 12 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/524369).
- İhale Kayıt No
- 2021/524369
- Kazanan firma
- Temaş Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺16.557.750
- İstekli sayısı
- 12
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 13.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/524369 · Sonuç tarihi: 13.12.2021
İhalenin konusu
Yemek Hizmetinden Yararlanan 2.700 Personel İçin 250 Gün Üzerinden Toplam 675.000 Öğle Yemeğinin Hazırlanması, Taşınması ve Servisi Hizmeti İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 12 istekli teklif verdi — Yemek ve Konaklama Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,8 istekli) %107 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Temaş Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 15 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.503.056.861.
- İdare hakkında: HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI İSTANBUL VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ GRUP MÜDÜRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ 01/01/2022-31/12/2022 Tarihleri Arasında 250 Günlük Malzemeli Öğle Yemeği Hazırlanması, Taşınması ve Servisi İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 12 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Temaş Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →