Kamu İhaleleri

YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR

Yemek ve Konaklama Hizmetleri

T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) 2. BÖLGE SATINALMA SERVİS MÜDÜRLÜĞÜ Ankara- Kayseri - Çankırı -Çatalağzı Ve Karabük İşçi İaşe Hizmet Alımı İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Boğaziçi VİP Caterıng İnşaat Gıda Temizlik Oto Kiralama Ticaret İhracat İthalat Anonim Şirketi 4.920.840 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/532674).

İhale Kayıt No
2021/532674
Kazanan firma
Boğaziçi VİP Caterıng İnşaat Gıda Temizlik Oto Kiralama Ticaret İhracat İthalat Anonim Şirketi
Sözleşme bedeli
₺4.920.840
İstekli sayısı
İl
Ankara
Sonuç tarihi
08.12.2021

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/532674 · Sonuç tarihi: 08.12.2021

İhalenin konusu

TCDD 2. Bölge Müdürlüğü Ankara, Kayseri, Çankırı, Karabük ve Çatalağzı İşçi İaşe Merkezlerine ait 01.01.2022-31.12.2022 tarihleri arası 12 Aylık iaşe 150.000 Adet yemek alımı işi

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Boğaziçi VİP Caterıng İnşaat Gıda Temizlik Oto Kiralama Ticaret İhracat İthalat Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →