YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR
Yemek ve Konaklama HizmetleriANTALYA DEFTERDARLIĞI PERSONEL MÜDÜRLÜĞÜ HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Antalya Defterdarlığı Yemekhanesinde yemek talep eden günlük ortalama 200 personel için (03/01/2022- 31/12/2022 tarihleri arasında 251 işgünü üzerinden) yerinde yemek hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini SMC Yemek Temizlik Sportif Faaliyetleri İnşaat İş Sağlığı ve Güvenliği Bilişim Yapımcılık Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 873.480 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/591368).
- İhale Kayıt No
- 2021/591368
- Kazanan firma
- SMC Yemek Temizlik Sportif Faaliyetleri İnşaat İş Sağlığı ve Güvenliği Bilişim Yapımcılık Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺873.480
- İstekli sayısı
- 4
- İl
- Antalya
- Sonuç tarihi
- 08.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/591368 · Sonuç tarihi: 08.12.2021
İhalenin konusu
Antalya Defterdarlığı Yemekhanesinde yemek talep eden günlük ortalama 200 personel için (03/01/2022-31/12/2022 tarihleri arasında 251 işgünü üzerinden) yerinde malzemeli yemek pişirilmesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 4 istekli teklif verdi — Yemek ve Konaklama Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,8 istekli) %31 altında.
- Kazananın karnesi: SMC Yemek Temizlik Sportif Faaliyetleri İnşaat İş Sağlığı ve Güvenliği Bilişim Yapımcılık Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.441.640.
- İdare hakkında: ANTALYA DEFTERDARLIĞI PERSONEL MÜDÜRLÜĞÜ HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Antalya Defterdarlığı Yemekhanesinde yemek talep eden günlük ortalama 200 personel için (03/01/2022- 31/12/2022 tarihleri arasında 251 işgünü üzerinden) yerinde yemek hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.